Aktualności

Msze tradycyjne w listopadzie - Gorzów Wlkp.\

Szczęść Boże. Informuję, że Msze św. śpiewane (missa cantata) w formie nadzwyczajnej rytu rzymskiego w Gorzowie Wlkp. w par. Podwyższenia Krzyża Św. w listopadzie odbędą się:
1. Niedziela 3 listopada - g. 15.00
2. Sobota 16 listopada - g. 19.00 [msza requiem za zmarłych z rodzin uczestników mszy]
3. Niedziela 17 listopada - g. 15.00
Nowością jest msza requiem. Chcę, by stała się stałym elementem listopada i była za zmarłych z rodzin tych, którzy będą na tej liturgii.
z błog.
x. Dawid

REKOLEKCJE - 6-8 grudnia - LINK ZAPISÓW [w rozwinięciu]

Szczęść Boże.
Ruszają zapisy na rekolekcje w Otorowie pod Poznaniem nt. cnoty nadziei i ufności - 6-7-8 grudnia (piątek-sobota-niedziela). Serdecznie zapraszam całe rodziny i osoby indywidualne z różnych wspólnot Kościoła, nie tylko z środowisk tradycji liturgicznej. Informuję także, że o rekolekcjach informowana jest Kuria Archidiecezji Poznańskiej.
Proszę również o udostępnianie tych informacji, żeby dotarło do większej liczby zainteresowanych.

REKOLEKCJE - 6-8 grudnia - ZAPRASZAM!

Szczęść Boże.
Zbliża się kolejna piąta edycja rekolekcji z liturgią w formie nadzwyczajnej rytu rzymskiego. Serdecznie już dziś zapraszam rodziny i osoby indywidualne do Otorowa (ośrodek Domowego Kościoła) w dniach 6-8 grudnia (piątek-sobota-niedziela) na Rekolekcje Adwentowe. Msze św. sprawowane będą w kościółku filialnym w Brodziszewie. Temat rekolekcji: "O cnocie nadziei i ufności w Bogu". Bliższe informacje podamy w najbliższych dniach.
z błog.
x. Dawid

Strony